Kontakt oss med skjemaet under…

…eller med e-post / telefon

Dersom du ønsker å kontakte oss via e-post eller telefon, er vi tilgjengelig alle ukedager.

Adresse
Greåkerveien 12,
1718 Greåker,
Sarpsborg

Åpningstider produksjon:
Man-Fre: 07:00-15:00

Åpningstider kontor:
Man-Fre: 07:00-16:00

Kapp og bøy

Frank Magnussen: 906 53 136 / frank@borgarmering.no

Frode Paulsen: 906 53 134 / frode@borgarmering.no

Lars Olavesen: 995 85 735 / lars@borgarmering.no

Legg

Willy Torp: 905 57 818 / willy@borgarmering.no

Thomas Pettersen: 901 58 737 / thomas.pettersen@borgarmering.no

Regnskap

Mette: 459 53 194 / mette@borgarmering.no

© Kopirett - Borg Armering AS